Reference klientů 2.0

Pohráváme si s myšlenkou, že bychom starší referenční systém vyměnili za nový, s více možnostmi a funkcemi. Veškerá doporučení našich zákazníků jsme doposud hostovali na stránkách www.bydleniok.cz.

V posledních měsících jsme zkoušeli využít server NejŘemeslníci.cz. Proces tvorby reference je zde vymyšlen docela chytře.

Po předání zakázky zadáme základní informace o tom, na čem všem jsme pro klienta pracovali. A text doplníme o fotografie. Tuto referenční kartu poté systém odešle e-mailem zákazníkovi, který hodnocení doplní sám.

Jak si zatím stojíme?

Stačí klepnout na odznáček níže. Referenční systém jej generuje a aktualizuje automaticky. Žádat o reference zpětně je také možné. Uvidíme, ale zřejmě se do toho pustíme. Záleží nám na tom.


Objektivně ano, pokoutně ne

Systém třetí strany využíváme k uveřejnění hodnocení záměrně. Reference jsou totiž od skutečných zákazníků a o jejich objektivitu se stará nezávislá osoba – provozovatel portálu.

Věříme proto, že zdroj referencí je tak důvěryhodnější a napomůže ke správnému rozhodnutí při volbě vhodného a kvalitního výrobce interiérového nového nábytku.