Krémová kuchyň a pracovna v moderním stylu

Návrh interiéru pracovny a kuchyně vznikl ve spolupráci s designérem Markem Povolným z architektonického studia GAMA.

Velkou výhodou této realizace byly velkoryse prostorné místnosti. Kuchyňská linka je navržena v jemné krémové a bílé barvě, která v otevřeném prostoru nepůsobí výstředně, ale naopak příjemně vyniká a souznívá s ostatním bytovým zařízením a doplňky.

Povrch kuchyňské linky je kombinace matného laku a nového typu keramických obkladů SLIMTECH. Pracovní deska je z vysokotlakého HPL laminátu, který se vyznačuje dlouhodobou životností, vysokou kvalitou a odolností. Zvláštností jsou dvířka kuchyňského panelu se spotřebiči, které jsou vyrobeny také z keramiky SLIMTECH.

Kuchyň působí příjemně celistvým a velmi moderním dojmem. Další realizací v tomto bytě byl pracovní kout v obloukovém tvaru a pracovna s atypicky řešenou pracovní stěnou a nástěnnými regály. Pracovní stůl a úložný prostor je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v šedé barvě a žlutě lakovaných MDF desek. Odkládací místo je záměrně řešeno výsuvnými prostory a šuplíky. Na stěně pracovny je plastika pracovního koutu s moderním LED osvětlením.