Interiér v bytě s úzkými prostorovými dispozicemi

Při této realizaci jsme se potýkali s velmi úzkým prostorem, přesto kuchyňské lince nechybí nic podstatného, co by mohlo snižovat její funkčnost.

Optické oddělení kuchyně od obývacího pokoje je řešeno pultem s osvětlením a úložným prostorem. Kuchyňská dvířka jsou z MDF desky provedené ve vysokém lesku, obklad je stejně jako pracovní deska z postformingu v dekoru champagne.

Ve stejném barevném provedení je také granitový dřez. Vrchní dvířka skříněk jsou řešena výklopným systémem, ve spodní části skříněk jsou umístěny LED diodové pásky, které stylově dotváří příjemný charakter kuchyně.

Spotřebiče jsou vestavné a umístěné ve funkčním panelu spolu s dalším úložným prostorem. Konferenční stolek je vyroben ze dvou kusů v kombinaci černého lamina a bílého laku. Dalším dílem nábytku obývacího pokoje je jednoduchá obývací stěna ve smetanové barvě s TV panelem, který účelově kryje držák televize i početnou kabeláž.

TV panel je vybaven LED osvětlením s potenciometrem pro regulaci intenzity a barvy světla. Součástí zakázky byla také vestavná skříň a komoda pro ložnici a koupelnový nábytek, který jsme vyrobili dle připraveného návrhu klienta.