Moderní kuchyň, minimalistický obývací pokoj a předsíň

Snahou bylo vytvořit interiér, který zcela opustí zažitou atmosféru panelákového bytu. Povedlo se.

Kuchyňská linka je navržena v moderním jednoduchém stylu, kterému dominuje sytě červená barva malby a židliček.

Pracovní deska, obklady, deska jídelního stolu a středová část panelu s vestavnými spotřebiči je z Postformingu v imitaci ořechového dřeva. Bílá dvířka skříněk jsou lakována ve vysokém lesku, v bílém provedení je také granitový dřez a zásuvky.

 

Obývací pokoj je zařízen minimalisticky a v elegantních barvách. Nábytek je z laminátové dřevotřískové desky, černé části mají plastický vzor, bílé jsou ve vysokém lesku, s výjimkou konferenčního stolku, jehož vrchní část jsme ošetřili ochranou vrstvou z bílého lakobelu. Pro plnohodnotné využití konferečního stolku je spodní část vybavena posuvným mechanismem. Jednu ze stěn zdobí kamenná mozaika s vestavěným bio krbem.

Stylovým doplňkem obývacího pokoje je svítidlo s opálovým sklem, které koresponduje s navrženým interiérem. Televize je zapuštěna do rámu s LED osvětlením. O čistý a svěží vzduch se stará designově zdařilá bytová klimatizace dodaná společností Klimaspol. Předsíň tvoří stěna s třemi posuvnými dveřmi, které chytře skrývají vchod do další místnosti. Horní část stěny je vyplněna nástavcem s úložným prostorem, součástí stěny je také výsuvný botník a skříň pro uložení svršků.

Na protější straně stěny je nástěnný panel s LED osvětlením, s nezbytnými věšáky, zrcadlem, sedákem a poličkami pro odložení drobností. Nábytek v předsíni je z laminátové dřevotřískové desky v hladkém matu, bílá část je s plastickým vzorem. Barevnost předsíně dodržuje koncept obývacího pokoje i kuchyně a zároveň místnost, která je ochuzena o denní světlo, opticky zvětšuje.