Návrh interiéru kuchyně vytvořený našimi designéry splnil veškeré požadavky zákazníka – postavit na velmi malém prostoru neotřele působící, praktickou a funkční kuchyňskou linku a oddělit pracovní prostor od prostoru jídelního a obývacího.

Řešením byl monolit – pult s netradičně umístěnou mikrovlnnou a pečicí troubou. Otvor na pravé straně, kterým odchází teplo od trouby, jsme využili jako místo pro sušení utěrek. Z druhé strany pultu jsou praktická šuplata, tedy další úložný prostor.

Moderního vzhledu kuchyně jsme dosáhli tradiční černobílou kombinací – dvířka lakovaná ve vysokém bílém lesku, obklady z bílého lacobelu (lakované sklo) a černým granitovým dřezem a baterií. Do bílého obkladu jsme přidali proužek černého lacobelu, kde našly své místo zásuvky.

Osvětlení zajišťují LED diodové pásky ve dnu vrchních skříněk. Kuchyňská linka nepostrádá ani funkční prvky, kterými jsou mimo jiné i systémy otevírání dvířek. Spodní dvířka se otevírají tzv. bezúchytkovým systémem (zadní profil) a vrchní dvířka se otevírají systémem tip-on (otevírání na dotyk).